O nás 

 

Naša drevenica sa nachádza na tichej bočnej ulici, v samostatnom objekte ktorá má na prízemí spoločenskú miestnosť s televízorom, rádiom, CD prehrávačom, DVD prehrávačom, sedacou súpravou, krbovými kachlami s rozvodmi do všetkých izieb. Je prepojená s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená na vysokej úrovni - kuchynským stolom, linkou, chladničkou a malou mrazničkou, sporák (elektrika+ plyn), mikrovlnná rúra, rýchlovarná  konvica a kuchynský riad (hrnce, taniere, príbory, poháre). Na prízemí je aj samostatné WC + umývadlo, samostatná kúpelka, kde je vstavané umývadlo so sprchovacím kútom. Na poschodí sú 4 izby. V každej izbe sú 2 lôžka, nočné stolíky, nočné lampy a šatník. V jednej izbe je detská postiaľka. V dvoch väčších izbách je možnosť prístelky na nafukovacích posteliach - len pre deti do 5 rokov. Na poschodí je tiež kúpelka s masážnym sprchovacím kútom, WC a umývadlom. Hore na chodbe je aj detský kútik s hračkami :o)

 

Pre dlhé chvíľe, v lete zlé počasie a pre spestrenie pobytu  sme pre vás  v podpivničenej časti našej drevenice pripravili posedenie s biliardovým stolom, kalčetom, rôznymi druhmi kariet a hlavolammi z dreva. Pre deti človeče nehnevaj sa a iné. 

Za drevenicou je prekrytá terasa s krásnym dreveným posedením, grilom a ohniskom na opečenie a uvarenie gulášu. Pre deti je vytvorené pieskovisko, preliezky a hojdačka. 

 

V prípade záujmu vám môžme zaobstarať korbáčiky, ovčí syr, parenice a uvariť bryndzové halušky.